la fille transexuelle

خیابان ترنس ها

درشهر ما خیابانی وجود داره که اگه از اولش به سمت آخرش بیایم ، 5 نفر ترنس سکشوال زندگی میکنند. با اینکه در شهر ما ترنس های زیادی زندگی میکنند اما هیچ جا تراکم ترنس به اندازه این خیابون رو نداره. یکی از اونا چند سالی هست که عمل کرده و خیلی از شما اونو میشناسید ، تابستون قبل که با شوهرش صحبت میکردم گفت که همسرش از عملش راضیه و تشویق کرد که من هم هرچه زودتر عمل کنم . گفت که خونوادش موضوع همسرش رو میدونند ، کاملاً پذیرفتند و مشکلی ندارند. همچنین وقتی ازش پرسیدم آیا از زندگی مشترک با همسرتون راضی هستید؟ جواب داد که " با هم میسازیم ". توی این مدت خبرهایی هم مبنی بر جداییشون شنیدم که فکر میکنم شایعه باشه و من حرفهایی که از شوهرش شنیدم رو مبنا قرار میدم و تایید میکنم.

ترنس بعدی که چند ماهیه از طرف خونوادش پذیرفته شده الآن به صورت دائمی در پوششه و در حال آماده شدن برای عمل اصلیه. من وقتی باهاش حرف زدم احساس کردم زیاد راضی و خوشحال نیست. با اینکه مهمترین امتیاز یعنی مقبولیت از طرف خونواده که ضامن خوشبختی هر ترسه رو به دست آورده. از این ناراحت بود که چرا اطرافیانش اونو یه دختر کامل نمیدونند. چرا فامیل و آشنا هنوز اونو آدم سابق میبینند. وبالعکس از این خوشحال بود که آدم هایی که جدیداً باهاشون آشنا میشه اونو یه دختر به حساب میارن.

ترنس دیگه که یکی از صمیمی ترین و نزدیکترین دوستای منه تقریبا 60 درصد مراحل رو پیموده اما هنوز عمل اصلی رو انجام نداده و با اینکه چهره و استایلش تا 90 درصد دخترونه شده باز مجبوره بی حجاب تردد کنه.حتی دیشب که با هم در اتومبیل بودیم ماموران پلیس فکر کردند که یه دختر بی حجابه و ازمون خواستند توقف کنیم و بعد از دیدن مجوز متقاعد شدند. علتش اینه که هنوز بعد از چند سال کشمکش خونوادش اونو نپذیرفتند و با اقدامات فیزیکی مثل هورمون تراپی ، لیزر و... که انجام داده بیشتر توی چشم میاد و سرگردان تر از گذشته شده تا جاییکه بدون اتومبیل نمیتونه بیرون بیاد. این دوستم با تجربیاتی که داره همیشه ترنس های دیگه رو نصیحت میکنه که اشتباهات اونو تکرار نکنند . هورمون تراپی و لیزر و ... حق هر ترنسیه اما زمانیکه هنوز خونواده شخص اونو نپذیرفتند و شرایط لازم برای عمل رو نداره بهتره این کارو نکنه و خودشو زندونی توی خونه نکنه و وقتی شرایطش همه جوره برای عمل و زندگی بعد از عمل فراهم شد اقدام به این کارها بکنه.

ترنس دیگه خودم هستم که کم و بیش با کلیات زندگیم آشنا هستید. هنوز به صورت جدی تغییر فیزیکی در خودم ایجاد نکردم ( با استفاده از تجربیات دوستم ). هنوز از طرف خونوادم پذیرفته نشدم و چندان هم امیدوار نیستم که پذیرفته بشم اما شمشیرمو تیز کردم تا به جنگ سختی های زندگی برم و به خواسته هام برسم.

ترنس دیگه ای که هست بیشتر از سی سال سن داره ، سالهاست میشناسمش ، همیشه کاملاً تیپ مردونه داشته حتی ابرو هم بر نمیداشته . اما خیلی ها اونو میشناسند و متاسفانه انگ " اوا خواهر " رو بهش میزنند . این افراد انقدر تهی از شعور و بی ارزش هستند که حتی لایق این نیستند که جوابی بهشون داده بشه. این شخص هم به اجبار به تازگی ازدواج کرده و تن به زندگی زناشوئی ناخواسته داده به طوریکه شنیدم که میگفت " از نقش بازی کردن خسته شدم " و از آرزوهاش برای عروس شدن و خوشبختی میگفت.

کسی نمیدونه سرنوشت با ما چه میکنه یا ما با سرنوشت چه میکنیم . مشخص نیست که سال های آیند زندگی ما چطور رقم خواهد خورد. همه ما 5 نفر سال های سختی رو گذروندیم و هنوز هم میگذرونیم . اما چیزیکه بهمون امید میده و کمکمون میکنه تا بازم ادامه بدیم اینه که آینده روشنه ، یه روز همه چی درست میشه دنیا به ما هم میخنده و به آرزوهامون می
+ نوشته شده در  پنجشنبه هجدهم فروردین 1390ساعت 21:18  توسط آیلر | 
 
صفحه نخست
پست الکترونیک
آرشیو
عناوین مطالب وبلاگ
درباره وبلاگ
برخیز، باز کن پنجره را
و به مهمانی آواز کبوتران برو.
زندگی، پشت پنجره تورا می خواند!

پیوندهای روزانه
ترانه جان
آرشیو پیوندهای روزانه
نوشته های پیشین
دی 1393
آذر 1393
آبان 1393
مهر 1393
شهریور 1393
مرداد 1393
تیر 1393
خرداد 1393
فروردین 1393
اسفند 1392
بهمن 1392
دی 1392
آذر 1392
مرداد 1392
تیر 1392
خرداد 1392
اردیبهشت 1392
بهمن 1391
آذر 1391
شهریور 1391
تیر 1391
فروردین 1391
دی 1390
آذر 1390
مهر 1390
شهریور 1390
تیر 1390
خرداد 1390
اردیبهشت 1390
فروردین 1390
اسفند 1389
بهمن 1389
دی 1389
مهر 1389
شهریور 1389
تیر 1389
آرشيو
پیوندها
Ebru Gündeş
داداش سینا
شراره ترنس سکشوال ام تو اف
حرف های نگفته دلارام
ایران تی اس
ستاره ترنس ام تو اف
Rozi ترنس ام تو اف
درد دل یک ترنس سکشوال
رومینا ترنس سکشوال ام تو اف
انجمن حمایت از بیماران ترا جنسیتی ( خانم مریم ملک آرا )
جامعترین سایت اطلاع رسانی پزشکی ترانسکشوال های FTM , MTF
لمس تنهایی ماه ( مینروا )
مصائب ترنس سکشوال بودن ( شیدا )
مینا ( ترنس ام تو اف )
رسم معرفت ( علی ها )
حسرت های من ( یلدا عزیز ترنس ام تو اف )
سوفیای عزیز
من نه منم ( حامد عزیز )
ریحانه جون (ام تو اف)
نياز(ام تو اف )
پروانه ها در آتش ( آبجی مریم )
زیبای غمگین ( نازی گلم عزیز اجی )
خلوت یک ترنسکشوال( نیکی عزیز)
نیلوفر عزیز ( اف تو ام )
نگار عزیز
رهای عزیز
هستی عزیز
الهه عزیز
غزل بانوی عزیز
ماندانای عزیز
آقا مهراد عزیز ( اف تو ام )
بيتاي عزيز
گلی جان
تینای عزیزم
آراد عزیز
بیتای عزیز
نیکوی عزیز
نسیم عزیز
نیمای عزیز
 

 RSS

POWERED BY
BLOGFA.COM

free counters